Competences of the future in Mazovia

Competences of the future in Mazovia

Mazovia otwiera debatę o wyzwaniach przyszłości podczas konferencji, która będzie okazją do dyskusji na temat innowacyjności regionu i przyszłości regionalnego ekosystemu innowacji. Wydarzenie koncentruje się wokół kompetencji przyszłości i adaptacji modeli biznesowych MŚP do nowych warunków rynkowych. 

 

Pierwszy panel dyskusyjny skupi się na pracowniku przyszłości, badając, jakie kompetencje będą kluczowe w 2030 roku. Pod przewodnictwem Kacpra Nosarzewskiego z 4CF, eksperci tacy jak Tomasz Sieradz z Wojewódzkiego Urzędu Pracy i prof. Joanna Tyrowicz, ekonomistka, członek Rady Polityki Pieniężnej podzielą się swoimi przemyśleniami na temat oczekiwanych zmian na rynku pracy.

 

27 listopada o godzinie 10:00 w budynku The Tides (ul. Wioślarska 8, Warszawa).

 

Zarejestruj się już dziś na stronie wydarzenia!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera:

 

 

Zapisując się do naszego newslettera jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych. Administratorem Twoich danych osobowych jest 4CF Sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa.

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu wysyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności drogą e-mailową. Twoje dane będą przetwarzane do czasu odwołania zgody – odpowiedni link będzie zawarty w każdym wysłanym przez nas newsletterze. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania informacji dotyczących 4CF Sp. z o.o. i jej działalności. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy przekazywać naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przysługujących Ci prawach oraz o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.